about-us-1

Kilisli Hemşerilerimiz

Kiliste doğup , çocukluk yıllarını ara sokaklarda geçiren aranızdan birisi olarak Hacı Mustafa Cümbüş diğer adıyla ''Hacı Baba'' ; her zaman kendisi gibi Kilis sevdalısı hemşerileri için varını yoğunu Allah için kullanmış ve kendisinden sonra gelenlere miras bırakmıştır.

Miras derken bu illa kendi aile bireylerine değil ! Kilis var oldukça bu yapıların bakımı , işleyişi ve yeni yapılacak yapı ve hizmetlerin takibi tüm Kilisli hemşerilerimize aittir.Bizlere her türlü fikir ve önerilerinizde dahil olmak üzere şikayetlerinizi iletebilmeniz amaçladık.Bu yüzden bizlere eksik yaptığımız işleri hatırlatmanızı istiyoruz.

Hikayemiz

Kilisin , Suriye sınırlarında kalan bir bölümünden ''Cümbüş'' adındaki bu eşsiz yerleşim bölgesinden fakirlikten gelmiş Hacı Baba.Yılmamış hatta en yakınları bile yapamazsın derken kendisi ve bilmediğimiz hayırsever insanlarla beraber 60'lı yıllardan beridir kazandığının çoğunu Allah rızası için kullanmıştır.Günüzde birçok bilinen ve bilinmeyen eserleri yaptırmış ve yapılmasına sebep olmuştur.Kendisini rahmetle anıyoruz.

Her işletmenin bir başlangıç hikayesi vardır. Siz de kendinizinkini anlatın. İnsanlar içinizdeki tutkunun sizi yeni şeyler yaratmaya nasıl götürdüğünü ya da nerelerde fırsatlar gördüğünüzü bilmek isteyecektir. İşe nereden başladığınızdan söz edin. İnsanlar köklü bir geçmişiniz varsa bilmek isteyecektir.

Ekibi Tanıyın

İşletmenizi ayakta tutan kişilerle ya da müşteri hizmetleri felsefenizle ilgili bir şeyler söyleyin.
Neden mi? Çünkü insanlar sizin kimlerle çalıştığınızı bilmek ister. Doğal olarak...

about-us-headshot-1

Regan McCook

Kurucu & CEO

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

about-us-headshot-2

Eric Teagan

Başkan Yardımcısı

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

about-us-headshot-3

Timothy Barrett

Mali İşler Müdürü

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

Sonraki adımlar...

Gelecekle ilgili planlarımız arasında eğitim alanında elimizden geldiğince hızlı adımlar atıp , Kilis ilimize yeni eğitim kurumları oluşturmak ve nüfus artışına göre ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek yeni yatırımları bölgemize çekebilmektir.

Eğer bu tip bir projeniz var ve bizimle paylaşmak isterseniz ---->